UAH
Сравнение
Добавьте товары для сравнения
Желания
Добавьте товары в желания
График работы:

Будние:            9:00–19:00
Суббота:          10:00–17:00
Воскресенье:  10:00-16:00
Заказы:          online 24/7

0
Мой заказ
Каталог

Летающая кукла фея Flying Fairy на подставке, Летит за рукою Волшебство в детских руках

Артикул 50985441239

НОВА ПОКРАЩЕНА МОДЕЛЬ!
НЕ ВИМАГАЄ ПІДСТАВКИ І БАТАРЕЙОК!

Ніжна, тендітна, чарівна літаюча фея буде відмінним подарунком для вашого маляти

ЧАРІВНА ФЕЯ

Це не просто лялечка з крильцями, це справжня фея польотом якою можна керувати за допомогою руки!

Ви обов'язково повинні побачити це диво своїми очима: фея піднімається в повітря зі спеціальної платформи, а потім парить над рукою по кімнаті, то піднімаючись в гору то опускаючись вниз!

Не поспішайте ловити фею: якщо піднести руку занадто близько, то лялечка полетить ще вище!Все що потрібно для продовження її польоту, це підставляти долоньки - пристрій, вмонтований у ляльку, запрограмовано відштовхуватися від поверхонь.

Ніякого радіоуправління, складних пристосувань або додаткових умов - тільки спритність і швидкість рухів допоможуть феї залишатися в повітрі.

ОПИС ЛІТАЮЧОЇ ЛЯЛЬКИ

Чарівна фея легко пурхає навколо Вас, чарівно махаючи при цьому крильцями. Чарівна фея має вбудований моторчик і кольорові пропелери, які є частиною вбрання казкового персонажа. А ще – сенсорні датчики, які контролюють наявність поблизу предметів і тримають політ іграшки на певній відстані від них. Досить включити кнопку на підставці-базі, як запрацює мініатюрний двигун і лялечка злетить.

Керувати нею можна, піднісши знизу долоньку: датчик спрацює на наявність предмета і лялечка підніметься вище. Вище долонька – вищий політ, опускаючи ж долоню можна зменшувати і висоту польоту чарівної феї. Ніякого радіоуправління, складних пристосувань або додаткових умов — тільки спритність і швидкість рухів допоможуть феї залишатися в повітрі.

Літаюча лялька фея Flying Fairy: як вона літає?

Візьміть фею за голову і тримайте до включення. Увімкніть фею (тумблер на спідничці)– загоряться червоні індикатори на спідничці феї. Продовжуйте тримати ляльку за голову. Через 3-5 сек включиться пропелер і літаюча лялька фея злетить вертикально вгору.

Ця розумна лялечка ухиляється від будь-яких перешкод – стін, стелі, фігур людей. Як їй це вдається? Малюки охоче повірять, що вона все бачить. Дорослі зрозуміють, що феєчка оснащена датчиками-вимірниками відстані і здатна сама вибирати траєкторію руху. Високотехнологічна лялечка!

Літаюча лялька фея: характеристики польоту

Но еще приятнее, что феечка охотно играет, активно взаимодействуя с вами! Управляйте ее полетом, подставив ладошку под ножки феи. Поднимите ладошку – феечка взлетит выше, опустите руку – феечка послушно опустится, повторяя ваше движение. Двигайтесь, танцуйте – прирученная фея будет парить рядом с вами. Фантастика!

Чтобы остановить фею, возьмите ее за голову, а затем нажмите кнопку включения на юбочке.

Игрушка фея летающая: как подзарядить

- с помощью изящной платформы, поставляемой в комплекте. Как подготовить платформу? Заполнить батарейками. Донышко платформы откручивается, открывая гнезда для 6 «пальчиковых» батареек. Вставьте батарейки согласно полярности. Положите донышко на место, прикрутите. Зарядное устройство готово. Так просто, что девочки справляются сами!

- с помощью компьютера (ноутбука или стационарного), чтобы сэкономить расходы на покупку батареек. Как подготовить компьютер? Еще проще, чем платформу: включить.

Пошаговый процесс зарядки:

  • 1. В спідничці феї є невеликий отвір для штекерів кабелю – вставити штекер. USB-роз'єм кабелю вставити в USB-порт комп'ютера.
  • 2. На спідничці – загориться червоний індикатор поблизу кнопки. Фея підзаряджається
  • 3. Індикатор згас - лялька зарядилася
  • 4. Трохи почекайте, зарядка триває 15-20 хвилин.


Характеристики іграшки:

  • Висота ляльки: 20 см
  • Час польоту: 6-8 хв
  • Повна підзарядка: 15 хв
  • Матеріал: м'який, ударостійкий пластик
  • Підзарядка через USB-кабель (у комплекті)
  • Вага: 340 гр.

 
Оцените товар
Отправить
284 грн
В наличии
Войдите, чтобы
отобразить скидку

Отправка товара каждый день 
Проверка товара перед отправкой
Доставка 1-2 дня

✅ Оплата при получении товара
✅ Оплата на карту Приватбанка
✅ Онлайн оплата на сайте

✅ Возврат/Обмен в течении 14 дней
✅ Гарантия от производителя
✅ Проверка товара перед отправкой

Поделиться в соцсетях
Рассказать
Наверх